Program

O mentorce Ewa Czertak

Ewa Czertak

Mentorka, opiekun merytoryczny i współtwórczyni programu fundacyjnego Akademia Liderek Biznesu. Członkini Rady Fundacji. Pełni w Fundacji rolę Doradcy w obszarze rozwoju i mentoringu. Od pierwszej edycji Akademii Liderek Biznesu prowadzi proces rozwojowy z obszaru budowania marki osobistej, światopoglądu i poczucia własnej wartości. W procesie, będącym nieodłączną częścią działań Fundacji, proponowane są rozwiązania formacyjne, które w dalszej perspektywie życia mogą stać się życiowymi drogowskazami. Proces rozwojowy ma nie tyle podawać gotowe rozwiązania, ile skłaniać Uczestniczki do odpowiadania sobie na podstawowe pytania egzystencjalne. Proces zakłada pomoc w zrozumieniu siebie oraz wspiera w określeniu swojego miejsca w gronie Alumnów poprzez efektywne działanie dla dobra innych.

Kim jest Ewa Czertak?

Buduje autentyczne marki premium, praktyk personal branding dla CEO, przedsiębiorców, trener biznesu, mentor.

Prezes Akademii Marki z Klasą, twórca kursów budowania marki osobistej dla przedsiębiorcy. Tworzy autentyczne osobiste marki premium i przekształca biznes stojący za właścicielem. Podnosi wartość osoby i jej projektu w odbiorze rynku. Ekspert ds. wizerunku, wystąpień publicznych, PR i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Prowadzi warsztaty i wykłady dla firm. Organizatorka spotkań dla przedsiębiorczych kobiet „Marka z historia w tle”

Posiada między innymi tytuł MBA oraz Master Business Trener – level superior. Autorka licznych artykułów o budowaniu marki. Jest maratończykiem, jeździ konno, uprawia taniec towarzyski, przebiegła Runmageddon. Pasjonuje ją filozofia wartości, t teologia oraz savoir- vivre.

Osobista misja: Czynić ludzi Wielkimi.