Akademia Liderów ALRK

Partnerzy o Akademii Liderów ALRK

Jesteśmy niezmiernie dumni, że jako Deloitte mieliśmy okazję być częścią kolejnej edycji Akademii Liderów ALRK. Partnerstwo przy tym programie daje ogrom satysfakcji i z przyjemnością obserwujemy jak młodzi, ambitni uczestnicy wkraczają w świat biznesu i finansów i rozwijają swoje umiejętności. Szczególnie cieszy nas rozwój Alumnów, którzy związali swoją ścieżkę zawodową z Deloitte i w pełni wspieramy ich w dalszym rozwoju swojej kariery.

Deloitte

Akademia pozwala poznać wiele ambitnych osób, które z roku na rok zasilają nasz zespół inwestycyjny i zawsze jesteśmy zadowoleni z poziomu jakie te osoby reprezentują. Ponadto Akademia jest świetnym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki naszej firmy wśród młodych osób wchodzących na rynek pracy.

MCI

Współpraca z fundacją zapewniła nam większą ekspozycję na polskim rynku pracy, a, co za tym idzie, wie o nas jeszcze więcej utalentowanych jednostek. Poprowadzenie warsztatów w ramach Szkoły Letniej było niepowtarzalne – wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani i pełni entuzjazmu. Cieszymy się, widząc tak duże zainteresowanie naszymi wydarzeniami, a to wszystko dzięki ALRK.

Shopee

W tym roku po raz pierwszy mieliśmy przyjemność być partnerem Szkoły Letniej Liderów ALRK organizowanej przez Fundację im. Lesława A. Pagi dla wybitnej grupy studentów oraz absolwentów zaczynających swoją profesjonalną drogę zawodową.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to wyjątkowy kurs wiedzy o rynku finansowym dla przyszłych liderów biznesu. Bardzo doceniamy, że mogliśmy stać się częścią społeczności biznesowej aktywnie wspierającej młodsze grono profesjonalistów, aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał. 

W ramach warsztatu zorganizowanego przez Abris Capital Partners mieliśmy okazję wprowadzić uczestników w specyfikę pracy w funduszu private equity oraz kluczowe elementy procesu inwestycyjnego na przykładzie rozbudowanego studium przypadku. Warsztat ten cieszył się dużym zaangażowaniem stypendystów Fundacji, co niezmiernie nas satysfakcjonuje.

Wspieranie młodych talentów wpisuje się w wartości wyznawane przez Abris Capital Partners i będące podstawą jej ambitnej strategii ESG (w 2022 roku Abris został uznany za najlepszy podmiot rynku private equity w Europie w zakresie ESG, otrzymując tytuł “BEST ESG INVESTMENT FUND: PRIVATE EQUITY” podczas gali “ESG Investing Awards 2022”).

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy aktywnie wzięli udział w naszym warsztacie, a także Fundacji za zorganizowanie spotkania.

Abris Capital Partners

Misją Investors TFI jest odpowiedzialne i efektywne inwestowanie środków powierzonych nam przez naszych Klientów. Współpracując z Fundacją im. Lesława A. Pagi efektywnie inwestujemy środki naszej firmy w edukację i rozwój najlepszych studentów i absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych rozpoczęciem swojej zawodowej drogi na rynku kapitałowym. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim inwestycjom rynek kapitałowy w Polsce będzie w kolejnych dekadach mógł korzystać z wiedzy i zaangażowania nowych managerów i pracowników instytucji finansowych, firm produkcyjnych i usługowych oraz podmiotów regulacyjnych, a wszyscy interesariusze tego rynku, w tym także Investors TFI, odniosą z tego tytułu wymierne korzyści. Patrząc na współpracę z Fundacją w krótszym terminie doceniamy dostęp do najzdolniejszych i solidnie wykształconych młodych ludzi z wieloma osiągnięciami zainteresowanymi podjęciem pracy w podmiotach rynku kapitałowego.

Investors TFI

Bastion Group jest partnerem Fundacji od 2014 roku. W ciągu 9 edycji mieliśmy okazję poznać wielu niesamowicie ambitnych, zaangażowanych i obiecujących młodych ludzi, a z niektórymi z nich spotykaliśmy się później już w ramach realizacji projektów transakcyjnych. Dzięki doskonałej organizacji i wsparciu Fundacji, Akademia Liderów Rynku Kapitałowego na przestrzeni lat stała się projektem, który na stałe wpisał się w ekosystem polskiego rynku kapitałowego.

Bastion Group