Liderzy Ochrony Zdrowia

Alumni o nas

Nie łatwo mówić o uczuciach, ale w przypadku Projektu Liderzy Ochrony Zdrowia i całej Fundacji im. Lesława A. Pagi wręcz trzeba! Dostałam ogromną szansę udziału w projekcie, który uświadomił mi, jak bardzo złożony a zarazem inspirujący jest sektor ochrony zdrowia. Podczas licznych warsztatów i zajęć, miałam możliwość poszerzenia swojej wiedzy i co ważne – spojrzenia na dany problem z innej perspektywy. Jednak nie mogę pominąć faktu, że dzięki Fundacji poznałam ludzi otwartych na świat, którzy swoim działaniem motywują innych. Dla niektórych to kolejny etap w długiej ścieżce kariery, dla mnie – początek pięknej historii. Dziękuję.

Katarzyna Baranuczestniczka VIII edycji LOZ

Przez dłuższy czas towarzyszyło mi poczucie, że chciałabym odnaleźć miejsce, które pozwoli mi rozwinąć moją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań w ochronie zdrowia. Dziś jako Alumnka Fundacji im. Lesława A. Pagi mogę stwierdzić z ogromną radością i satysfakcją, że ten brakujący element w całości wypełnił właśnie Projekt Liderzy Ochrony Zdrowia. Z całego serca dziękuję za to gronu wspaniałych ludzi, którzy tworzą Fundację. Możliwość bycia częścią tego miejsca to ogromny zaszczyt. I LOZ YOU!

Magdalena Łapkauczestniczka VIII edycji LOZ

Decyzja o zaaplikowaniu do programu Liderzy Ochrony Zdrowia była bez wątpienia jedną z najlepszych w moim życiu. Dwa miesiące intensywniej pracy i warsztatów pokazały mi, jak multidyscyplinarnie należy patrzeć na ten sektor. Atmosfera podczas spotkań sprzyjała wymianie poglądów, własnych rozwiązań i idei. Stworzona społeczność alumnów pokazała, jaką siłę, wsparcie i inspiracje przekazuje każdemu jej członkowi. Jestem dumna z tego, że teraz i ja jestem jej częścią.

Klaudia Przygodzińskauczestniczka VIII edycji LOZ

Fundacja im. Lesława Pagi od września stała się moją drugą rodziną. Co weekend gościła w moim domu w ramach zdalnych zajęć projektu Liderzy Ochrony Zdrowia.  Teraz, gdy jestem świeżo upieczoną alumnką, gości i gościć będzie w moim sercu, wartościach, rozmowach…

Dlaczego Fundacja to moja drugą rodzina ? Odpowiedź jest prosta: jest taka jak ja. Otwarta na ludzi, głodna wiedzy, kreatywna! Dziękuję Ci Kochana Rodzino za wszystko.

Karina Rejs-Soucaneuczestniczka VIII edycji LOZ

Projekt Liderzy Ochrony Zdrowia był jednym z ważniejszych w moim studenckim życiu, nie tylko ze względu na swój prestiż, ale również ogrom wartości, jakie daje Alumnom. Od wielu lat interesowałam się sektorem ochrony zdrowia, a udział w LOZ był tego dopełnieniem – miałam okazję poznać wielu specjalistów, od których można sporo się nauczyć podczas ciekawej wymiany poglądów. Jestem przekonana, że projekt miał i ma nadal bardzo pozytywny wpływ na moje życie – upewnił mnie w tym, że warto zmieniać nasze otoczenie na lepsze, co staram się robić w życiu prywatnym, ale również w pracy, jako redaktor naczelna portalu GdziePoLek.pl.

Agnieszka Sorokouczestniczka III edycji LOZ

LOZ niesamowicie poszerzył moje horyzonty i pozwolił spojrzeć na system ochrony zdrowia z perspektywy innej niż lekarska. Dzięki programowi poznałam też wspaniałych ludzi, z którymi przyjaźnię się do dziś!

Małgorzata Ponikowskauczestniczka V edycji LOZ

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Fundacji Pagi zawdzięczam miejsce, w którym się teraz znajduję. Jestem laureatem stypendium Start 2 Star oraz alumnem programu Liderzy Ochrony Zdrowia. Fundacja to dla mnie nie tylko źródło środków na studia, ani nie tylko niesamowicie merytoryczny program edukacyjny. Jestem święcie przekonany, że najważniejsi w niej są ludzie, z którymi realizowałem przeróżne projekty, w tym Wyciskarkę Potencjału, za którą znalazłem się w tym roku na liście Forbes 25 under 25. Nawet o samym tym konkursie dowiedziałem się na jednym z eventów Fundacji

Michał Kuryłekuczestnik VIII edycji LOZ, laureat stypendium Start2Star

Program Liderzy Ochrony Zdrowiato zdecydowanie coś więcej niż warsztaty i wykłady. To przede wszystkim społeczność inspirujących ludzi, którzy mają odwagę by inicjować i prowadzić własne przedsięwzięcia.

Bardzo się cieszę, że tegoroczni Uczestnicy i Uczestniczki będą możliwość rozwinięcia swoich kompetencji. Dodatkowym atutem będzie odkrywanie własnej ścieżki w intensywnie zmieniającym się obszarze jakim jest ochrona zdrowia.

Trzymam kciuki za X edycję! Fundacja im. Lesława A. Pagi to miejsce, w którym trzeba być.

Bogumiła Grzegórskauczestniczka IX edycji LOZ

Koordynator Programu:
Angelika Jasińska

E-mail:
ajasinska@paga.org.pl