Liderzy Ochrony Zdrowia – VIII edycja

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowany jest projekt?

Projekt kierujemy do studentów (od 2 roku studiów) i absolwentów (do 27. roku życia), którzy chcą doskonalić swój potencjał liderski, uczyć się od najlepszych specjalistów i praktyków na rynku, poznać swoich rówieśników o podobnych zainteresowaniach, a także stać się częścią wyjątkowej społeczności Alumnów Akademii.

Ile kosztuje udział w programie Liderzy Ochrony Zdrowia?

Udział w Akademii jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

Co zwiększy moje szanse na przyjęcie do projektu?

Szukamy osób, dla których obszar zdrowia jest pasją. Ludzi, którzy oprócz inwestowania w swoją karierę kierują się najwyższymi standardami etycznymi. Działalność w kołach naukowych i udział w projektach edukacyjnych /szkoleniowych oraz doświadczenie zawodowe są wskazane. Bardzo ważnych elementem jest zaangażowanie kandydata w działania związane z obszarem odpowiedzialności społecznej.

Jak wygląda rekrutacja do programu Liderzy Ochrony Zdrowia?

Po zakończeniu terminu składania aplikacji, Komisja Rekrutacyjna składająca się przedstawicieli Fundacji, Partnerów i Alumnów projektu wybiera do 100 osób, które zaprasza do udziału w rozmowach kwalifikacyjnych. Rozmowy odbywają się w obecności Komisji składającej się z Przewodniczącego (koordynatora edycji) oraz co najmniej dwóch Alumnów programu. 30-u laureatów wraz z kandydatami z listy rezerwowej jest powiadamianych droga mailową.

Informację zwrotną otrzymują też kandydaci, którzy nie zostali przyjęci. 

Jak aplikować do programu Liderzy Ochrony Zdrowia?

Do programu można aplikować wypełniając formularz rekrutacyjny znajdujący się na stronie internetowej programu, należy podać kompletne dane osobowe i informacje o wykształceniu i wcześniejszym doświadczeniu akademickim i zawodowym. Wypełniony formularz zostaje automatycznie zapisany w bazie Fundacji.

Kiedy i gdzie odbywać się będą szkolenia oraz staże?

Zajęcia zostaną przeprowadzone w formie hybrydowej. Połowa spotkań zostanie zrealizowana zdalnie, druga połowa stacjonarnie w Warszawie.

Staże odbywać się będą w terminie i miejscu ustalonym indywidualnie z Partnerem

Jaka jest struktura programu Liderzy Ochrony Zdrowia?

Program Liderzy Ochrony Zdrowia składa się z cyklu szkoleń zorganizowanych jesienią oraz płatnego stażu w jednej z firm Partnerskich.

Koordynator Programu:
Angelika Jasińska

E-mail:
ajasinska@paga.org.pl