Seniorzy 4.0

Audycje Seniorzy 4.0

Mamy obecnie trudny i wyjątkowy czas. Koronawirus rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie i sytuacja zmienia się dynamicznie. Chcemy pomóc Seniorom w profilaktyce zdrowotnej i w zachowaniu bezpieczeństwa ich finansów. 
W ramach programu  Seniorzy 4.0 organizowanego przez   Fundację im. Lesława A. Pagi – młodzi lekarze i eksperci z branży finansowej, w oparciu o dane instytucji publicznych przygotowali serię odpowiedzi na ważne i aktualne pytania dotyczące bezpieczeństwa finansowego Seniorów. 

Odcinki “Płatności kartą i usługi mobilne” oraz “Bezpieczne korzystanie z usług bankowych” zostały zrealizowane we współpracy z Santander Bank Polska. Rozmowy z ekspertami banku prowadzi Żaneta Czyżniewska, Alumnka Fundacja im. Lesława A.Pagi.

POSŁUCHAJ AUDYCJI

Bezpieczeństwo i zdrowie seniorów – audycja w radiu RDC.

Za część merytoryczną odpowiadają Alumni Fundacji: –  Piotr Hościłowicz, Project Support BCG Boston Consulting Group, Student SGH- Mateusz Szarecki Stażysta PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Public Sector & Infrastructure – Małgorzata Ponikowska, lekarka, która intensywnie szerzy wiedzę medyczną w Internecie – jako   dr_malgorzata na Instagramie I   lekarz na tropie zdrowia na Facebooku- Michał Gąsior – biotechnolog medyczny, pracownik Politechniki Warszawskiej, członek Warszawskiego Stowarzyszenie Biotechnologów “Symbioza”

W oparciu o dane instytucji publicznych przygotowaliśmy serię odpowiedzi na ważne i aktualne pytania dotyczące bezpieczeństwa finansowego i profilaktyki zdrowia Seniorów w okresie pandemii koronawirusa.
Informacje czytają lektorzy poznańskiego Radia Afera