Poznaj nas lepiej

Alumni o nas

Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego to grupa ambitnych, cudownych i inspirujących kobiet. To również warsztaty, spotkania z liderami i program mentoringowy, które rozwijają i dają młodym kobietom pokaźną dawkę motywacji do działania i podejmowania wyzwań. Akademia to świetna okazja, by nabrać odwagi, pewności siebie i wiary w to, że jesteś najlepszą wersją siebie już teraz

Aleksandra Stępniewiczabsolwentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim

Z perspektywy czasu Akademię postrzegam jako otwarcie nowych możliwości i zaproszenie do dalszej pracy. W pewnym sensie na bazie szkoły letniej i stażu ukształtowały się moje dalsze zawodowe kroki. Poznanych na ALRK ludzi na co dzień spotykam na rynku kapitałowym. Nie są rzadkością transakcje w które po różnych stronach stołu zaangażowanych jest kilku alumnów. W mojej ocenie projekt jest unikatowy. Zapewnia szyty na miarę pakiet wiedzy i praktyki, którym towarzyszy poznanie ciekawych ludzi. To wszystko w wesołej i życzliwej atmosferze.

Szymon FilipczakManager, Strategy & Development, CCC S.A., VII edycja ALRK

Aby stać się liderką biznesu trzeba wejść na odpowiednią ścieżkę, zrobić pierwszy krok. Nie robiąc tego stoimy w miejscu, a to każdego dnia oddala nas od naszych celów i marzeń. Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego to dla mnie program pełen inspiracji i rad od osób, które doszły już do miejsc do których zmierzam.

Małgorzata Masłykaplikantka adwokacka w Kancelarii Höpken & Partner Rechtsanwälte mbB

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego była dla mnie wyjątkową okazją do poznania ambitnych, interesujących ludzi zarówno w formie bliskiej integracji z uczestnikami oraz podczas szczerych, kameralnych spotkań z czołowymi ekspertami ze świata biznesu. Dzięki udziale w Akademii otrzymałem staż w firmie, który pozwolił mi rozwinąć skrzydła w obszarze, w którym chciałem się wyspecjalizować oraz, co najważniejsze, nawiązać personalne relacje, które trwają do dzisiaj i dzięki którym miałem szczęście zawiązać przyjaźnie, poszerzyć specjalistyczną wiedzę i w konsekwencji rozwinąć moją późniejszą karierę zawodową

Karol GórnowiczCEO, Prezes Zarządu Skriware Sp. z o.o., VII edycja ALRK

Udział w Akademii Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego pozwolił mi lepiej zrozumieć zasady rządzące biznesem, otworzył mnie na nowe doświadczenia, a przede wszystkim był napędem do dalszego rozwoju. Główną wartość programu dostrzegam w różnorodności uczestniczek, które jednocześnie stanowiły zgrany i efektywnie pracujący zespół. Akademia była miejscem, w którym mogłam rozwinąć się nie tylko poprzez cykl profesjonalnych szkoleń czy warsztatów, ale również poprzez wymianę doświadczeń z innymi uczestniczkami oraz spotkania z liderami różnych branż, którzy inspirowali do działania.

Agnieszka GóreckaStudentka Prawa na Uniwersytecie Warszawskim

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to przede wszystkim niesamowicie inspirujący ludzie. Jest to społeczność, która skupia wokół siebie ambitne i wyróżniające się osoby, a przy tym przyjaciół na lata. Jako alumnka ALRK należę do grona liderów, którzy będą tworzyli Polski rynek kapitałowy i których wspólnym mianownikiem będzie hasło „#jestemzpagi”. To właśnie ta społeczność stanowi dla mnie największą wartość z uczestnictwa w ALRK.

Anna KaźmierczakXV edycja ALRK

Fundacja im. Lesława Pagi od września stała się moją drugą rodziną.

Co weekend gościła w moim domu w ramach zdalnych zajęć projektu Liderzy Ochrony Zdrowia. 

Teraz, gdy jestem świeżo upieczoną alumnką, gości i gościć będzie w moim sercu, wartościach, rozmowach…

Dlaczego Fundacja to moja drugą rodzina ?

Odpowiedź jest prosta : jest taka jak ja.

Otwarta na ludzi, głodna wiedzy, kreatywna!

Dziękuję Ci Kochana Rodzino za wszystko ☺️

Karina Rejs-SoucaneManager w firmie Amazon, VIII edycja LOZ

Decyzja o zaaplikowaniu do programu Liderzy Ochrony Zdrowia była bez wątpienia jedną z najlepszych w moim życiu. Dwa miesiące intensywniej pracy i warsztatów pokazały mi, jak multidyscyplinarnie należy patrzeć na ten sektor. Atmosfera podczas spotkań sprzyjała wymianie poglądów, własnych rozwiązań i idei. Stworzona społeczność alumnów pokazała, jaką siłę, wsparcie i inspiracje przekazuje każdemu jej członkowi. Jestem dumna z tego, że teraz i ja jestem jej częścią.

Klaudia Przygodzińskastudentka farmacji na WUM, VIII edycja LOZ

Projekt Liderzy Ochrony Zdrowia był jednym z ważniejszych w moim studenckim życiu, nie tylko ze względu na swój prestiż, ale również ogrom wartości, jakie daje Alumnom. Od wielu lat interesowałam się sektorem ochrony zdrowia, a udział w LOZ był tego dopełnieniem – miałam okazję poznać wielu specjalistów, od których można sporo się nauczyć podczas ciekawej wymiany poglądów. Jestem przekonana, że projekt miał i ma nadal bardzo pozytywny wpływ na moje życie – upewnił mnie w tym, że warto zmieniać nasze otoczenie na lepsze, co staram się robić w życiu prywatnym, ale również w pracy, jako redaktor naczelna portalu GdziePoLek.pl.

Agnieszka Soroko uczestniczka III edycji LOZ

Przez dłuższy czas towarzyszyło mi poczucie, że chciałabym odnaleźć miejsce, które pozwoli mi rozwinąć moją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań w ochronie zdrowia. Dziś jako Alumnka Fundacji im. Lesława A. Pagi mogę stwierdzić z ogromną radością i satysfakcją, że ten brakujący element w całości wypełnił właśnie Projekt Liderzy Ochrony Zdrowia. Z całego serca dziękuję za to gronu wspaniałych ludzi, którzy tworzą Fundację. Możliwość bycia częścią tego miejsca to ogromny zaszczyt. I LOZ YOU!

Magdalena ŁapkaVIII edycja LOZ

Nie łatwo mówić o uczuciach, ale w przypadku Projektu Liderzy Ochrony Zdrowia i całej Fundacji im. Lesława A. Pagi wręcz trzeba! Dostałam ogromną szansę udziału w projekcie, który uświadomił mi, jak bardzo złożony a zarazem inspirujący jest sektor ochrony zdrowia. Podczas licznych warsztatów i zajęć, miałam możliwość poszerzenia swojej wiedzy i co ważne – spojrzenia na dany problem z innej perspektywy. Jednak nie mogę pominąć faktu, że dzięki Fundacji poznałam ludzi otwartych na świat, którzy swoim działaniem motywują innych. Dla niektórych to kolejny etap w długiej ścieżce kariery, dla mnie – początek pięknej historii. Dziękuję 😊

Katarzyna Baranstudentka Analityki medycznej na UJ CM, VIII edycja LOZ

LOZ niesamowicie poszerzył moje horyzonty i pozwolił spojrzeć na system ochrony zdrowia z perspektywy innej niż lekarska. Dzięki programowi poznałam też wspaniałych ludzi, z którymi przyjaźnię się do dziś!

Małgorzata Ponikowska uczestniczka V edycji LOZ

Aplikowałem do Akademii Energii za namową znajomych z koła naukowego. W czasie programu poznałem wielu ambitnych ludzi związanych z różnymi gałęziami sektora energetyki, z którymi do dziś utrzymuję kontakt. Po jego zakończeniu skorzystałem z oferty stażowej, która ostatecznie przerodziła się w trwające już ponad 2 lata zatrudnienie. Dołączenie do społeczności alumnów Fundacji im. Lesława Pagi to niepowtarzalna szansa wspierania siebie nawzajem w życiu zawodowym i prywatnym oraz szerzenia dobra np. poprzez zaangażowanie w organizację kolejnych projektów.

Karol Wolańskiuczestnik VIII edycji Akademii Energii

Akademia Energii pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i uzupełnić wiedzę na temat branży energetycznej, zwłaszcza w kwestiach technicznych. Dzięki temu zdecydowanie lepiej rozumiem działania poszczególnych uczestników na rynku, jestem w stanie oceniać ich działania i przygotowywać rekomendacje. Nawiązane podczas programu relacje są doskonałym uzupełnieniem zdobytej wiedzy i pozwalają ją ciągle poszerzać!
Udział w tym, dosłownie i w przenośni, energetycznym programie Fundacji im. Lesława A. Pagi to szansa, której nie można przegapić!

Klaudia Wackerman uczestniczka IX edycji Akademii Energii
Aleksandra ŁosiewiczVII edycja Liderów Ochrony Zdrowia
Marek DawidowskiIV edycja Akademii Energii
Piotr TalikVII edycja Liderów Ochrony Zdrowia