Finał na żywo XI edycji programu Akademia Energii!

Paga Finał

Dobiega końca XI edycja Akademii Energii. Za nami wiele inspirujących spotkań, rozmów, warsztatów i wykładów. Już 9 listopada odbędzie się uroczysty finał projektu, na którym zostaną zaprezentowane wyniki prac Uczestników.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji programu było bezpieczeństwo energetyczne. Prowadzone przez ekspertów zajęcia zostały podzielone na cztery moduły: transformację energetyczną w ujęciu prawnym, procesy inwestycyjne w energetyce, rynek i łańcuchy dostaw surowców energetycznych w energetyce oraz systemy eletroenergetyczne.

Już na początku swojej przygody z Akademią, Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy do pracy nad case study. Problemy w nich zawarte zostały zaproponowane przez firmy partnerskie Polenergia S.A. – partnera strategicznego XI edycji, i Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – wieloletniego partnera Akademii. Podczas finału zaprezentowane zostaną wyniki dwumiesięcznej pracy grup nad rozwiązaniami danych problemów. Zwycięska grupa może być oczywiście tylko jedna, a o sprawiedliwą ocenę zadba jury, w którego skład będą wchodzić przedstawiciele firm partnerskich.

Finał Akademii uświetnią także przemówienia ekspertów związanych z energetyką, a publiczność będzie miała okazję wziąć udział w quizie wiedzy. Zwycięzcy wiedzowej zabawy zostaną nagrodzeni upominkami. Uroczysta gala to także niezaprzeczalna okazja do wymiany informacji i nawiązania kontaktów między Uczestnikami, Alumnami oraz Partnerami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w uroczystości!

Finał XI edycji programu Akademia Energii odbędzie się już 9 listopada 2022 r., o godzinie 18:30, w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Prosimy o potwierdzenie obecności do 04.11.2022 na adres akademiaenergii@paga.org.pl.

Patronaty Honorowe: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Urząd Regulacji Energetyki

Partner Strategiczny: Polenergia

Partner Złoty: Enea

Partnerzy: Aurora, Axpo, BCG, E.On, EY, Forum Energii, Instrat, IRGiT, Menlo, Onde, Orlen, PSE, P&Q, Solare Energy, TGE;

Leave a Reply