W dniach 25-28 kwietnia w odbędzie się XIII edycja Akademii Private Equity

Organizatorem projektu jest tradycyjnie Klub Inwestora SGH.

Akademia Private Equity od lat wpisuje się w kalendarzu wielu młodych ludzi zainteresowanych rynkiem funduszy oraz finansami. W bieżącym roku przypada jej XIII edycja, co mając na uwadze nabywane na przestrzeni lat doświadczenie oraz ciągły rozwój projektu, zapowiada naprawdę niesamowite oraz dojrzałe wydarzenie, pełne świetnej merytoryki i wielu niespodzianek!

Organizatorem projektu jest tradycyjnie Klub Inwestora SGH – organizacja działająca przy Szkole Głównej Handlowej nieprzerwanie od 20 lat i zrzeszająca w swych szeregach ponad 60 aktywnych członków oraz około 250 alumnów. Sztandarowym celem stowarzyszenia jest propagowanie wiedzy na temat rynków finansowych, instrumentów finansowych i zasad funkcjonowania rynku kapitałowego w Polsce i na świecie.

Akademia Private Equity nieustannie wpisuje się w obowiązujące trendy, eksponując studentów z całej Polski na świat funduszy, finansów oraz doradztwa. Tegoroczna edycja, mająca mieć miejsce w dniach 25-28.04.2022 r, przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech poprzednich odsłon, wniesie wydarzenie na jeszcze wyższy poziom, zapewniając uczestnikom ogrom świetnych wrażeń, niesamowite wiedzę oraz doświadczenie do nabycia i masę atrakcji, a to wszystko przy współpracy z klasowymi Partnerami, będącymi prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach.

Wydarzenie będzie składać się z czterech Ścieżek Warsztatowych:

  • 25.04.2022 Private Equity
  • 26.04.2022 M&A
  • 27.04.2022 Venture Capital
  • 28.04.2022 Prawo

Każda z powyższych części zostanie zrealizowana poprzez warsztaty organizowane przez Partnerów wydarzenia. W tym roku należą do nich min: Gain.pro, Abris Capital, Fidea, Trigon, PekaoIB, Innovo, SpeedUp VC Group, White & Case.

Podczas czterech dni zakwalifikowani uczestnicy zapoznają się z praktycznymi aspektami pracy w świecie funduszy oraz doradztwa.

Każdy ze studentów, którzy nie będą posiadali jeszcze odpowiednio wysokiego doświadczenia, zyska niesamowitą możliwość poznania tych branż od wewnątrz oraz pogłębienia swojej wiedzy z zakresu inwestowania.

Dodatkowo dzięki nabytym kontaktom biznesowym, każdy z uczestników zyska realną szansę na dalszy rozwój w środowiskach finansowych, czy nawet podjęcie pracy.

Mnogość tegorocznych segmentów oraz niezwykłość każdego z nich dają jasno do zrozumienia, iż nadchodząca XIII edycja APE zapowiada się naprawdę wyjątkowo i wysokie oczekiwania wobec niej są zdecydowanie uzasadnione.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania mediów społecznościowych projektu i nadsyłania zgłoszeń – liczba dostępnych miejsc jest ograniczona!

Spróbuj swoich sił już teraz! Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Rekrutacja na wydarzenie odbywa się od 21.03 do 18.04 br.

Formularz dostępny jest TUTAJ.

Leave a Reply