Telefon Zaufania dla Seniorów

Infolinia została tymczasowo wstrzymana


Aplikuj do programu

Zostań partnerem

prelegent

Małgorzata Ponikowska

LEKARZ PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

lekarz podstawowej opieki zdrowotnej oraz doktorantka w Katedrze Biotechnologii Molekularnej (Uniwersytet Gdański). Fascynują ją procesy w skali mikro i ich obserwowalne skutki w skali makro. Jako dr_malgorzata na instagramie oraz Małgorzata Ponikowska- lekarz na tropie zdrowia na facebooku prowadzi bloga o tematyce zdrowotno-naukowej: mówi o najnowszych zdobyczach nauki w kontekście życia codziennego i profilaktyki zdrowotnej – przekazuje cenną wiedzę w trudnych czasach epidemii!

 

prelegent

Karolina Tkaczewska

PSYCHOTERAPEUTKA

absolwentka psychologii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, Medycznego Studium Fizjoterapii w Łodzi. Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Od 2006 roku odbywa specjalistyczne szkolenia w obszarze pracy z ciałem, psychoterapii tańcem i ruchem (DMT). Ma doświadczenie pracy psychoterapeutycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Szpitalu Tworkowskim (praca w oddziale oraz w przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego, w Zespole Leczenia Środowiskowego), psychologicznej z młodzieżą. Prowadzi terapię indywidualną, grupową oraz par, terapię wspierającą dla seniorów. Prowadzi warsztaty rozwojowe i terapeutyczne  z wykorzystaniem elementów psychoterapii tańcem i ruchem (DMT), w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement System (LBMS)

prelegent

Katarzyna Semczuk-Dembek

PSYCHOTERAPEUTKA

absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ma doświadczenie kilkuletniej pracy w szpitalu onkologicznym i poradni zdrowia psychicznego. Ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz szkolenia z zakresu psychoonkologii w Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu.  Prowadzi terapię indywidualną, grupową, terapię okołoporodową oraz terapię wspierającą dla osób z chorobą nowotworową i dla seniorów. Pracuje również w języku niemieckim.

prelegent

Dorota Maczuga

PSYCHOTERAPEUTKA

absolwentka wydziału psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Studium Poradnictwa i Studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Ukończyła szkolenie w zakresie terapii par w Laboratorium Psychoedukacji. Prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin, a także terapię wspierającą dla seniorów oraz warsztaty psychologiczne. Pracuje również w języku rosyjskim.

prelegent

Anna Rygielska

PSYCHOTERAPEUTKA

dr nauk humanistycznych, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła szkolenie z systemowej terapii rodzin w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Prowadzi terapię indywidualną, rodzinną i par. Certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP)

prelegent

Mateusz Smoliński

PSYCHOTERAPEUTA, TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

absolwent terapii pedagogicznej Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończył Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia Instytutu Psychologii Zdrowia. W trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie.

prelegent

Kamilla Hertmanowska- Maniuk

PSYCHOTERAPEUTKA

absolwentka wydziału Pedagogiki Specjalnej i Resocjalizacji w Akademii Pedagogicznej w Warszawie. Ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz liczne szkolenia  w zakresie pomocy psychologicznej dla młodzieży i dorosłych. Pracowała z uzależnionymi w szpitalu psychiatrycznym w Tworkach.  Jest mediatorem w Polskim Centrum Mediacji. Prowadzi terapię indywidualną i grupową. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i seniorami. Certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP).

prelegent

Edyta Roszczyk

Psycholożka, psychoterapeutka

W trakcie specjalizacji z psychologi klinicznej. Na co dzień pracuje w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Pracuje indywidualnie i grupowo.