Bądź na bieżąco

Aktualności

Co dzieje się w pokoleniu aż nadto przekonanym o swojej wyjątkowości? Gdzie kończy się wrażliwość, a zaczyna nadwrażliwość? Na te, i inne pytania stara się odpowiedzieć autorka artykułu “Pokolenie płatków śniegu. Każdy jest wyjątkowy, wszyscy (zbyt) delikatni”. Od problemów przy rekrutacji, do rodzicielskiej nadopiekuńczości. Zapraszamy do lektury TUTAJ.
Czytaj...
Każdy z nas ma w życiu do odegrania ważną rolę i to bez względu na swój wiek, pochodzenie, płeć, czy status społeczny. Prawdziwy lider jutra to ktoś, kto w swojej aktywności gospodarczej, publicznej lub akademickiej dąży do rozwoju, ale zawsze z chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Tak na świat patrzył Lesław A. Paga i tak rozumie go nasza Fundacja oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – mówiła Ewa Paga, prezeska i...
Czytaj...
W związku z licznymi pytaniami, które dostajemy od Was, w związku z wynikami rekrutacji do XIV edycji Indeks Start2Star, prosimy o jeszczę chwilę cierpliwości!. Mamy już gotową listę potencjalnych przyjętych, jednak postanowiliśmy dać czas do końca dnia na skomplementowanie brakujących dokumentów. Jeśli nie zostaną one uzupełnione DZIŚ, zaprosimy osoby z listy rezerwowej. Wyniki ogłosimy jutro, 30.09 do godziny 16:00. Dziękujemy za cierpliwość. To była naprawdę niezwykła rekrutacja!
Czytaj...
Razem z TDJ Foundation rozpoczynamy cykl spotkań dla młodzieży Indywidualnego Programu Rozwoju oraz projektów iPOWER.
Czytaj...
Trwają spotkania i warsztaty w ramach programu V4+ Academy of Young Business Women Leaders.
Czytaj...
1 2