O Fundacji

Jesteśmy łącznikiem między Akademią a Biznesem w czasach gdy programy edukacji wyższej nie zawsze nadążają za dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy. Oferujemy programy szkoleniowo-edukacyjno-mentoringowe dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych.

Programy przeznaczone dla studentów i absolwentów związane są z obszarami:

RYNKU KAPITAŁOWEGO

RYNKU KAPITAŁOWEGO

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego, CEE Capital Market Leaders Forum, The Leaders of Venture Capital

ENERGETYKI

ENERGETYKI

Akademia Energii,
Forum Nowa Energia

OCHRONY ZDROWIA

OCHRONY ZDROWIA

Liderzy Ochrony Zdrowia

BIZNESU

BIZNESU

Akademia Liderek Biznesu

Stypendyści Fundacji mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych ekspertów oraz zdobywać praktyczne doświadczenie w ponad 200 firmach partnerskich w czasie płatnych staży, które często owocują ofertą stałej pracy. Obecnie Fundacja zrzesza około 3 000 Alumnów, którzy wspierają się wzajemnie prywatnie i zawodowo. Specjalnie dla alumnów Fundacja organizuje wieczorne, kameralne spotkania z największymi postaciami polskiej gospodarki.

Uczniom szkół ponadgimnazjalnych oferujemy udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej (SIGG), a zdolni maturzyści mogą ubiegać się o stypendium Indeks Start2Star na cały okres studiów.

Do misji Fundacji należy promowanie wysokich standardów etycznych oraz kultury organizacyjnej wśród przedsiębiorców. W związku z tym Fundacja co roku przyznaje Nagrodę Lesława A. Pagi skierowanej do ludzi biznesu, działaczy gospodarczych i społecznych oraz instytucji. Jest to honorowe wyróżnienie stanowiące upamiętnienie osoby i dzieł naszego Patrona.

Poza stałymi projektami, Fundacja organizuje konferencje, warsztaty i wykłady których prelegentami są wybitni specjaliści z polskiego i zagranicznego rynku.